БУТИК-ОТЕЛЬ «СЕЗОНЫ SPA»!

Отдохни от городской суеты в бутик-отеле Сезоны SPA

СПА-центр

Заміський СПА-центр «Сезони SPA» розташований в курортній зоні Конча-Заспа, всього в 20 хвилинах їзди від Києва, в оточенні хвойного лісу, тому навіть повітря тут цілюще і підсилює ефект відновлювальних і косметологічних процедур. Наш СПА-салон під Києвом використовує тільки натуральні засоби і препарати з максимально щадним впливом: під час процедур Ви вдихаєте цілющі аромати, які глибоко проникають в шкіру і наповнюють весь організм природними життєвими силами.

Скористайтеся чудовою можливістю фізичного і духовного оновлення в заміському СПА-готелі «Сезони SPA». У своїй роботі ми використовуємо не тільки традиційні методики, але і інноваційні рішення. У SPA-салоні застосовується професійна продукція найвідоміших фірм-виробників: «Elemis», «Sothys», «Mary Cohr», «Algotherm», «Thalasso Bretagne», «Morjana», «ORising», «Lebel», «Kydra», «Fedua», «SUDA» і ін.

Найсучасніше обладнання та високий професіоналізм наших фахівців дозволяє забезпечити ретельний і дбайливий догляд за тілом, шкірою обличчя, волоссям, руками і ногами, досягаючи при цьому, дійсно, вражаючих результатів. Весь рік до Ваших послуг комплекс водних процедур — турецький хаммам, сауна, СПА-басейн, гідромасажні ванни. Різноманітні душі: Віші і Шарко — тонізують організм, очищають шкіру, а пілінги і різні техніки масажів підсилюють їх ефект. Унікальні програми Детокс, релаксації, оздоровлення та корекції фігури дозволять Вам забути про стреси і зануритися в світ краси, здоров’я і комфорту. Нами підготовлені спеціальні СПА-тури для жінок, чоловіків і навіть дітей, а також сімейні програми для відпочинку в СПА-готелі під Києвом. Неймовірно шикарні СПА-програми для закоханих: нареченого і нареченої, їх друзів і подруг буде приємним доповненням до весільного торжества.

Двері СПА-центру відкриті для Гостей з 9:00 до 21:00, але в разі потреби або за умови попереднього запису час процедур може бути змінено в зручний для Вас час.

Ми завжди раді Вам! Готові передбачити будь-яке Ваше бажання! Життя таке прекрасне, і в наших силах зробити його фарби і емоції ще яскравішими!